plomba ołowiana, 1598

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
plomba ołowiana, 1598

plomba ołowiana, 1598

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:52:20
177346
Opis: plomba ołowiana, 1598, Elbląg, Anioł trzymający kartusz, na którym znajduje się herb Elbląga, z boków anioła 15-98, w otoku EBLIN... HALB STAEL
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ołów, 31.64 g, 42.6 x 49.4 mm, patyna, przepięknej urody plomba w pięknej, brązowej patynie, piękny i rzadki zabytek sztuki

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 181

1)  240 zł