Polska, 20 złotych, 1996

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 20 złotych, 1996

Polska, 20 złotych, 1996

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:39:20
177341
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1996, Warszawa, Jeż - Erinaceus europaeus
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład: 18.000 sztuk, stempel lustrzany, mikroryski, minimalne uszkodzenie obrzeża na rewersie
Literatura: Parchimowicz 742

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 139

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  460 zł
4)  350 zł
5)  290 zł
6)  260 zł