Polska, 5 marek, 1943

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:33:40
177541
Opis: Polska - Getto Łódź 1941-1943, 5 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: magnez 0.94 g, patyna
Literatura: Jaeger L.3a, Parchimowicz 14b

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 259

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  180 zł
6)  150 zł
7)  75 zł