Polska, 2 złote, 1925

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:27:40
177289
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami; odmiana z kropką po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, czyszczone
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 209

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  185 zł
4)  175 zł
5)  155 zł
6)  145 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  95 zł
13)  90 zł