Polska, 10 złotych, 1936

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:21:00
176147
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, moneta w pudełku NGC 2828616-020 z oceną AU 58
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 123

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  65 zł
6)  55 zł