Polska, trojak, 1591

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:02:40
177267
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1591, Poznań, korona króla płaska z lilią i łukami
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger P.91.2.a

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 88

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  50 zł