XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII-XIV w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:00:40
177161
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat, XIII-XIV w., trzy wieże, dwie mniejsze i większa środkowa, ze spiczastymi dachami, każdy zakończona kulką, stojące na łuku, pod którym mały gruby skośny krzyż
Stan zachowania: III+/III-,
Dodatkowe informacje: srebro, 0.10 g, 16.1 mm, wykruszenie
Literatura: Wieleń 122

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 192

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  160 zł