XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, XIII-XIV w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:00:20
177120
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, XIII-XIV w., Klucz z piórem w lewo, z prawej strony kulka
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.24 g, 16.2 mm, moneta przebita tym samym stemplem, czarna patyna

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 140

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  150 zł