Polska, brakteat, XIII-XIV w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, brakteat, XIII-XIV w.

Polska, brakteat, XIII-XIV w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 21:00:00
177160
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XIII-XIV wieku, brakteat, XIII-XIV w., pięciopłatkowa rozeta z wypukłym środkiem i płatkami w kształcie kulek
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.25 g, 16 mm, wykruszenie, czarna patyna
Literatura: BRP Przyłęk 43

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 99

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł