XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, 2. połowa XIII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-03-2019 18:00
Zakończenie: 04-04-2019 20:59:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:59:00
177116
Opis: XIII/XIV w. monety z ziem polskich i sąsiadujących, brakteat guziczkowy, 2. połowa XIII w., Przewiązana lilia z pręcikami, o bocznych liściach wysokich i słabo widocznych liściach dolnych
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.23 g, 18.4 mm, patyna, lekko pognieciony
Literatura: BRP Lubomia 61, Kop. 311y

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 124