Polska, brakteat zredukowany, 2. poł. XIII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:57:40
177166
Opis: Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat zredukowany, 2. poł. XIII w., Orzeł na wprost, z głową w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.38 g, 20.5 mm, niewielkie wgniecenie
Literatura: Fbg 800

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 128

1)  210 zł
2)  200 zł