Polska, brakteat szeroki, XIII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:57:00
177162
Opis: Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat szeroki, XIII w., Półpostać na wprost, w koronie, na dole trójliść
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 0.49 g, 27 mm, lekko zgięty, ubytek, patyna
Literatura: Kop. 7049p, Fbg 579, FbgCDS 11A

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 157

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  240 zł
4)  180 zł