Polska, brakteat szeroki, XIII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:56:40
177167
Opis: Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat szeroki, XIII w., Popiersie w koronie na wprost, z boków po wieży, promienie na kołnierzu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.27 g, ok. 27 mm, zgięcia, ucięta ok. 1/2 monety
Literatura: Fbg 562, FbgCDS 25

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 218

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  90 zł