Polska, brakteat szeroki, XIII w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:56:20
177173
Opis: Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat szeroki, XIII w., Krzyż z roztrojonymi końcami ramion, na krzyżu pięć wklęsłych punktów, w kątach po kulce
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.53 g, 25.5 mm, patyna
Literatura: Fbg 1035, FbgCDS 373

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 224

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  380 zł
4)  300 zł