Polska, brakteat, początek XIV w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:56:00
177159
Opis: Polska - Krakowskie, brakteat, początek XIV w., pół lilii, pół sześciopromiennej gwiazdy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.20 g, 17.5 mm, kołnierz zgięty, ciemna patyna
Literatura: BRP Przyłęk 39

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 196

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  150 zł