Polska, denar krzyżowy

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, denar krzyżowy

Polska, denar krzyżowy

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:54:40
177147
Opis: Polska, denar krzyżowy, Aw: Krzyż grecki, w kątach cztery kulki lub pierścienie, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.92 g, 14.1 mm, patyna, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa
Literatura: CNP 858 (podobne), Adam Kędzierski - Czy istnieją denary krzyżowe Władysława Hermana, ryc. 4 (podobne)

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 269

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  155 zł
9)  150 zł