Zakon Krzyżacki, brakteat guziczkowy, 1416-1460

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:54:00
177129
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat guziczkowy, 1416-1460, krzyż grecki o ramionach rozszerzanych i rozszczepionych na końcach
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.16 g, 13.3 mm, wyraźnie bity
Literatura: BRP Prusy T18.2; W. 219; Vossberg 58

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 201

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł