Zakon Krzyżacki, brakteat guziczkowy, ok. 1267-1278

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:53:20
177126
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat guziczkowy, ok. 1267-1278, para arkad z parą swobodnych krzyży kawalerskich, między nimi kolumna zwieńczona trójliściem, o podstawie z kulki i trójliścia o wklęsłych płatkach
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.21 g, 17.8 mm, ciemna patyna, moneta lekko popękana, rzadka, nienotowana odmiana
Literatura: BRP Prusy T4 (odm.)

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 449

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  400 zł
4)  195 zł
5)  155 zł