Pomorze, brakteat, XIII-XIV w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:52:20
177130
Opis: Pomorze, brakteat, XIII-XIV w., krzyż z dolnym ramieniem zakończonym grotem strzały
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.20 g, 13.9 mm
Literatura: Radzanowo 11; Sarbsk 7; Wieleń 42

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 180

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  200 zł
4)  200 zł