Pomorze, brakteat, XIII-XIV w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:52:00
177118
Opis: Pomorze - Tąglim, brakteat, XIII-XIV w., Litera A z górną poprzeczką wygiętą i środkową załamaną, nad literą niezidentyfikowany symbol
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 0.33 g, 15.8 mm, ciemna patyna, rzadki
Literatura: Dbg-P. 99a (podobny)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 186

1)  340 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  300 zł