Niemcy, denar krzyżowy, X-XI w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:51:40
177145
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X-XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierscień, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.31 g, 16.6 mm, awers podwójnie bity
Literatura: CNP typ VI

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 143

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł