Niemcy, denar krzyżowy, X-XI w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:51:20
177143
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X-XI w., Aw: Krzyż grecki, w trzech kątach pierścień, w czwartym trzy kulki, legenda Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.76 g, 15.6 mm, patyna
Literatura: CNP 688 (podobne)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 264

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  40 zł
10)  36 zł
11)  34 zł
12)  32 zł
13)  30 zł