Niemcy, denar krzyżowy, X-XI w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:51:00
177141
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X-XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach i na środku po kulce, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.09 g, 12.6 mm, awers podwójnie bity
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 121

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  50 zł
5)  34 zł
6)  30 zł