Niemcy, denar krzyżowy, X-XI w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:50:40
177137
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X-XI w., Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trójliśćmi, legenda Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.90 g, 17.2 mm, patyna, dość ładny
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 236

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  75 zł
6)  50 zł
7)  46 zł