Niemcy, denar krzyżowy, X-XI w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:50:00
177153
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X-XI w., Aw: Pastorał w prawo, z boków litery M-E, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 1.11 g, 16 mm, gięty, patyna, rzadki
Literatura: CNP 956

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 207

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  120 zł
4)  95 zł