Niemcy, brakteat szeroki, XIII/XIV w.

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:49:20
177164
Opis: Niemcy - Łużyce Dolne, brakteat szeroki, XIII/XIV w., Krzyż z rozszerzonymi końcami ramion, oparty na półksiężycu skierowanym rogami do góry, na rewersie atramentem napisane 28.
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.36 g, 21.6 mm, niewielkie wykruszenie, patyna
Literatura: FbgCDS 404, Fbg 197

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 232

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  155 zł
5)  150 zł