Cesarstwo Rzymskie, follis, 326-328
Zakończenie: 04-04-2019 20:47:00
176855
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 326-328, Tessaloniki, Aw: głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: brama obozowa z dwiema wieżami, u góry gwiazdka, po prawej kropka, PROVIDENTIAE AVGG, w odcinku SMTSΓ |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 19.6 mm, 2.73 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 153 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 144