Cesarstwo Rzymskie, denar, 63-64

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:43:40
177551
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Neron 54-68, denar, 63-64, Rzym, Aw: głowa cesarza w prawo, NERO CAESAR AVG IMP, Rw: Virtus stojąca w lewo, trzymająca parazonium na prawym kolanie i długą włócznię, PONTIF MAX TR P X COS IIII P P
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19.7 mm, 3.52 g, ładna patyna, bardzo rzadki denar w ładnym stanie zachowania
Literatura: RIC 41 (R3)

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 622

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł
3)  1 600 zł
4)  1 000 zł
5)  980 zł
6)  700 zł
7)  660 zł
8)  620 zł