Celtowie Wschodni, tetradrachma - naśladownictwo celtyckie, II-I w. pne

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:42:20
177554
Opis: Celtowie Wschodni, tetradrachma - naśladownictwo celtyckie, II-I w. pne, Aw: zbarbaryzowana głowa Dionizosa w prawo, Rw: Herkules stojący na wprost z maczugą, obok amfora, pseudolegenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 30.2 mm, 16.80 g, bardzo ładna i rzadka moneta
Literatura: Göbl, OTA klasa III var.

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 380

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 200 zł
4)  800 zł
5)  760 zł
6)  660 zł
7)  640 zł