Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:12:40
177111
Opis: Polska - Generalna Gubernia 1939-1945 - Asygnaty kontrybucyjne miasta Warszawy, świadectwo wykonania obowiązku kontrybucyjnego na kwotę 30 złotych, 1944, bez oznaczenia serii, numeracja 444547, wypełniony kwit z faksymile i pieczęcią
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mikrodziurka na lewym marginesie, rzadkie i piękne
Literatura: Lucow 957 (R3)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 157

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  80 zł
4)  75 zł