Polska, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939)

Banknoty, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2019 20:10:20
177105
Opis: Polska - Bony na cele patriotyczne - Ministerstwo Skarbu, asygnata na 100 złotych, bez daty (1939), seria A, numeracja 0259232
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: drobne ugięcia i zagniecenia papieru, ale piękna i rzadka
Literatura: Lucow 739 (R5), Moczydłowski B133

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 172

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  240 zł