Polska, medal z 1982 roku z Serii Królewskiej PTAiN - Henryk Walezy

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 22:21:00
176888
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal z 1982 roku z Serii Królewskiej PTAiN - Henryk Walezy, proj. W. Korskiego, Aw: Popiersie władcy na monecie z roku 1579 w prawo, u góry w polach krzyża złożonego z czterech lilii R P M L, u dołu daty panowania 1573-1574, Rw: Postać króla na koniu w lewo, u góry tarcza herbowa, po bokach dwie korony (PARISII / CRACOVIA), pod koniem napis REGNI POLONIAE CORONA SPRETA FRANCOGALLI CAM ACCEPIT, u dołu PTAIN 82 SER KRÓL...
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 70 mm, brąz, czarna patyna
Literatura: Paszkowycz 65/82, MMP -

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 260

1)  48 zł