Polska, medal 1.000 lat monety polskiej 1966, (1964)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 22:19:00
176881
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal 1.000 lat monety polskiej 1966, (1964), Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A, medal projektu Władysława Kowalika
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 70 mm, brąz, piękny
Literatura: Paszkowycz 10/64, MMP 123

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 395

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  125 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  70 zł