Polska, jednostronny medal na pamiątkę walk legionistów pod Michałowem, 1916

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 22:18:40
176769
Opis: Polska - Polska pod zaborami, jednostronny medal na pamiątkę walk legionistów pod Michałowem, 1916, Rycerz w zbroi husarskiej i chłopak, nad nimi książka w promieniach, napis otokowy: TRZEBA NAPRZÓD IŚĆ I ŚWIECIĆ 1915-15-VI Z ŻYWYMI TRZEBA NAPRZÓD IŚĆ, na dole sygnatura 1916 / A.LEWANDOWSKI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, 20.36 g, 40.2 mm
Literatura: Strzałkowski 319 (R)

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 180

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  115 zł
4)  60 zł