Niemcy, medal Mojżesz i 10 przykazań, ok. 1720

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 22:17:20
176766
Opis: Niemcy - Norymberga, medal Mojżesz i 10 przykazań, ok. 1720, Norymberga, Aw: Scena biblijna, w której Mojżesz otrzymuje 10 przykazań od Boga, na dole sygnatura GH, Rw: Tablice z 10 przykazaniami, u góry słońce, w którym hebrajski napis Jahwe, na dole wąż i jabłko, wokół THVE DAS SO - WIRSTDVLEBEN, na krawędzi + DAS GESETZ IST HEILIG VND DAS GEBOT HEILIG RECHT VND GVT•
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.86 g, 39.7 mm, delikatnie zgięty

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 509

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  120 zł