Francja, medal z serii władcy Francji - Teuderyk III, 1840

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 22:17:00
176765
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Teuderyk III, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ 1840, wokół THIERRI I ROI / DE FRANCE., Rw: THIERRI I. / 15EME. ROI / FILS DE CLOVIS II. / DE CLODION. / NÉ 652. / ROI 673. ... MORT 691.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 65.74 g, 51.7 mm, patyna, ładny

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 141

1)  120 zł