Francja, medal z serii władcy Francji - Meroweusz, 1840

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 22:16:40
176764
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Meroweusz, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ 1840, wokół MÉROVÉE ROI / DE FRANCE., Rw: MÉROVÉE. / 3EME. ROI / FILS OU PROCHE PARENT / DE CLODION. / NÉ ... / ROI 562. ... MORT 458.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 57.79 g, 51.7 mm, patyna, bardzo ładny

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 89

1)  125 zł
2)  120 zł