Francja, medal z serii władcy Francji - Chlotar II, 1840

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 22:16:20
176763
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Chlotar II, 1840, Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ F 1840, wokół CARIBERT - ROI DE FRANCE, Rw: CARIBERT / 8EME. ROI / NÉ 519. / ROI 562. ... MORT 567.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 66.83 g, 51.8 mm, patyna, ładny, data śmierci poprawiana

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 111

1)  120 zł