Niemcy, 1/4 talara, 1549

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 1/4 talara, 1549

Niemcy, 1/4 talara, 1549

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 21:59:00
177075
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Maurycy 1547-1553, 1/4 talara, 1549, Freiberg, znak menniczy - gwiazda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 7.14 g, patyna
Literatura: Keilitz/Kahnt 17, Mers.624, Krug 712

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 156

1)  360 zł