Polska, denar, 1608

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, denar, 1608

Polska, denar, 1608

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 21:15:40
176929
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1608, Poznań, skrócona data 0-8 po bokach kluczy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: H-Cz. 1243 (R5), Kop. 7959 (R6), Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 143

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł