Polska, zestaw 3 fałszerstw z epoki

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 21:14:00
176970
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, zestaw 3 fałszerstw z epoki, w skład zestawu wchodzą 3 fałszerstwa trojaków, dwa koronne i jeden ryski
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, czarna patyna

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 160

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  50 zł