Polska, zestaw 3 fałszerstw z epoki

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 21:13:40
176969
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, zestaw 3 fałszerstw z epoki, w skład zestawu wchodzi: fałszerstwo grosza koronnego Zygmunta III, fałszerstwo trojaka Zygmunta III i fałszerstwo trojaka koronnego Stefana Batorego
Stan zachowania: III/V,
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, czarna patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 137

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  80 zł
4)  46 zł
5)  32 zł