Polska, fałszerstwo z epoki trojaka koronnego

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 21:11:40
176966
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, fałszerstwo z epoki trojaka koronnego
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciekawe fałszerstwo z przedstawieniem popiersia Zygmunta III i herbem Zęby Stefana Batorego, czarna patyna

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 195

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  38 zł
9)  36 zł
10)  32 zł