Polska, fałszerstwo z epoki trojaka litewskiego, "1833"

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, fałszerstwo z epoki trojaka litewskiego,

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 21:11:20
176965
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, fałszerstwo z epoki trojaka litewskiego, "1833"
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciekawe fałszerstwo łączące popiersie z trojaków ryskich z rewersem monet wileńskich, czarna patyna

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 265

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  145 zł
4)  55 zł
5)  42 zł
6)  38 zł
7)  36 zł
8)  30 zł