Polska, fałszerstwo z epoki trojaka koronnego

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 21:11:00
176962
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, fałszerstwo z epoki trojaka koronnego, pseudolegenda z obu stron
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: czarna patyna

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 115

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  32 zł