Polska, fałszerstwo z epoki trojaka koronnego
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Cena wylicytowana: 145 zł
176962
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, fałszerstwo z epoki trojaka koronnego, pseudolegenda z obu stron |
Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: |
czarna patyna |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 115
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 38 zł
4) 34 zł
5) 32 zł
min |