Polska, trojak, 1562

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1562

Polska, trojak, 1562

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:56:00
176910
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1562, Wilno, 3 trójliście nad koroną na awersie, w legendzie rewersu TRIP MAG DVCA L
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, wyczyszczony
Literatura: Kop. 3304, Iger V.62.2.o (R), Cesnulis-Ivanauskas 9SA94-4

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 314

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  460 zł
4)  420 zł
5)  260 zł
6)  230 zł
7)  200 zł
8)  195 zł
9)  190 zł
10)  185 zł