Niemcy, zestaw 4 denarów krzyżowych, X/XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:36:20
176531
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, zestaw 4 denarów krzyżowych, X/XI w., herb Szeliga
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: razem 4 sztuki, gięte
Literatura: CNP typ IV

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 94

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  150 zł
5)  110 zł