Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:34:20
174001
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złozony z klinów, z boków po trzy kliny, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.00 g, 17 mm, gięty, pęknięty
Literatura: CNP typ II/420

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 68

1)  36 zł
2)  34 zł