Niemcy, naśladownictwo denara Dietmara (syna księcia Bernharda I), II poł. XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:32:00
176510
Opis: Niemcy - Fryzja Wschodnia, naśladownictwo denara Dietmara (syna księcia Bernharda I), II poł. XI w., Aw: Krzyż grecki z kulkami w kątach, pseudolegenda; Rw: Trójlistna rozeta, pseudolegenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.03 g, 19.7 mm, gięty
Literatura: Dbg 1291 (podobne)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 196

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  220 zł
4)  155 zł
5)  90 zł