Rzym Kolonialny, brąz, 238-244

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-03-2019 20:28:20
176878
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Markianopolis - Gordian III 238-244, brąz, 238-244, Aw: popiersia Gordiana i Sarapisa zwrócone do siebie, M ANT ΓΟΡΔΙΑΝΟC, w odcinku AVΓ, Rw: Ares w hełmie i zbroi stojący w lewo, trzymający tarczę i włócznię, VΠ MHNOΦΙΛΟV MA PKIANOΠOΛI TΩ, w lewym polu E, w prawym N
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 12.41 g, 28.2 mm, gruba, zielona patyna
Literatura: Imhoof-Blumer 1134

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 102

1)  120 zł